Novinka Reduced price! JOYO JF-34 NÁS Sníva Skreslenie Gitara Efekt Pedál Hliníkové Zliatiny Telo True Bypass Účinky Pedále Gitarové Príslušenstvo Zväčšiť

JOYO JF-34 NÁS Sníva Skreslenie Gitara Efekt Pedál Hliníkové Zliatiny Telo True Bypass Účinky Pedále Gitarové Príslušenstvo

€19.60

-40 %

€32.68

Nový produkt

Číslo Modelu JOYO Gitarové Efekty JF-34
Druh Účinky

Funkcie:

High gain skreslenie.

Robustný heavy-duty bývanie.

Odolné konektory a peši.

Účinný obvod dizajn.

3 nastaviteľné pánty:

Dist: Nastavte stupeň skreslenie, ktoré sa zvyšuje s v smere hodinových ručičiek otáčanie Dist gombík; väčší stupeň skreslenie, hlasnejšie hluku. Nastavte si prosím Dist na skutočné potreby.

Tón: Upravte tón. Stredné a vysoké frekvencie tónov sa zvyšuje s po smere hodinových ručičiek. Prosím, ak chcete nastaviť Tón, na skutočné potreby.

Objem: Nastavenie výstupnej úrovne, ktoré sa zvyšuje s v smere hodinových ručičiek otáčanie gombík Hlasitosti. Prosím nastavte Hlasitosť na skutočné potreby.

True bypass dizajn a kvalitné komponenty.

Poznámky:

Táto položka je bez batérie, prosím, dať na batérie, otvorte zadný kryt pomocou skrutkovača.

Keď efekt pedál je napájaný batériou, funguje to len vtedy, keď jack je spojený s V end; keď pedál je napájaný adaptérom, jeho batéria, nebude to fungovať.

Prosím, použite 9V napájací adaptér, ktorého polarita je kladným pólom mimo a záporný pól vnútri. Inak, tento produkt nemusí pracovať správne.

Špecifikácie:

Vstupná impedancia: 1M ohm

Impedancia výstupu: 1K ohm

Bežecká prúd: 10ma

Napájaný: 1 * 9V batéria 6F22 / DC 9V adaptér (Ani nezahrnuté)

Farba: Fialová

Efekt pedál veľkosť: Cca. 10.8 * 6.2 * 5 cm / 4.3 * 2.4 * 2.0 v

Efekt pedál hmotnosť: 202g / 7.1 oz

Veľkosť balenia: 13.1 * 7.3 * 5.5 cm / 5.2 * 2.9 * 2.2 v

Package hmotnosť: 240g / 8.4 oz

Doprava:

1.Zaručujeme, loď tovaru sa do 24-72 hodín po zaplatení potvrdenie okrem dovolenku. 2.Sme loď, lodné metóda podľa vášho výberu pri zadávaní objednávky . 3.Ak ste nedostali položku po 45 dňoch,prosím, neváhajte nás kontaktovať.Budeme robiť všetko naše úsilie na vyriešenie problému. 4.Nie sme zodpovednosť za meškanie causedby ciel,Dovozných ciel,daní alebo iných customscharges. 5. Vzhľadom na stav skladu a časové rozdiely, sme sa vybrať na odoslanie položky z nášho prvého k dispozícii sklad pre rýchle dodanie.

Záruka:

1.AK váš nákup nespĺňajú neškodné kvalitu, vhodnosť na určitý účel alebo zápas popis, Môžeme sa uistite, že vaše problémy sú vyriešené . 2.Pre nesprávne-dodaní položky, Prosím, kontaktujte nás do 48 hodín po doručení.Zabezpečíme, aby sa dodať správny tovar, alebo vrátiť všetky platby. 3.Za chybné alebo chybné výrobky,prosím, aby fotografie alebo videá,boli by sme odoslať alebo vrátenie dane po potvrdení.

Veľkoobchod & Drop-Doprava:

Ponúkame Veľkoobchodný a Drop-Doprava, ak máte nejaké požiadavky , neváhajte nás kontaktovať . Užite si nakupovanie!!!

Štítky: mooer pedál, elektrická gitara auta, účinok gitara, len skreslenie, joyo, gitara pedál, overdr, acousitc gitarové príslušenstvo, electr gitara, joyo pedál.

Napísať recenziu

JOYO JF-34 NÁS Sníva Skreslenie Gitara Efekt Pedál Hliníkové Zliatiny Telo True Bypass Účinky Pedále Gitarové Príslušenstvo

JOYO JF-34 NÁS Sníva Skreslenie Gitara Efekt Pedál Hliníkové Zliatiny Telo True Bypass Účinky Pedále Gitarové Príslušenstvo

Funkcie: High gain skreslenie. Robustný heavy-duty bývanie. Odolné konektory a peši. Účinný obvod dizajn. 3 nastaviteľné pánty: Dist: Nastavte stupeň skreslenie, ktoré sa zvyšuje s v smere hodinových ručičiek otáčanie Dist gombík; väčší stupeň skreslenie, hlasnejšie hluku. Nastavte si prosím Dist na skutočné potreby. Tón:

Súvisiace produkty