Novinka Reduced price! Loď Papier Model 1:400 Queen Mary Ii Cruise Ručné Puzzle Loď Pre Deti Hračka Diy Darček Model Q9Q1 Zväčšiť

Loď Papier Model 1:400 Queen Mary Ii Cruise Ručné Puzzle Loď Pre Deti Hračka Diy Darček Model Q9Q1

€6.32

-29 %

€9.02

Nový produkt

Materiál kartón
Tému Doprava
Vekové Rozpätie 8~13 Rokov
Pôvod CN(Pôvodu)
Čiarový kód No
Certifikácia 3C

Popis:

Milovníci plesní papierové modely naučiť sa zhromažďovať. 3D kocky. Papier materiál, bezpečné a šetrné k životnému prostrediu. Geniálny výroby dizajn. Tvar je vynikajúca a môže sa použiť pre dekoráciu po výrobe.

Názov produktu: 1:400 Queen Mary II Plavby

Milovníci lodí model papierové modely naučiť sa zhromažďovať. 3D cube papier formy, naložený s týmto detstva sen. Papier materiál, bezpečné a šetrné k životnému prostrediu. Na spojovanie dizajn je šikovný. Modelu je vynikajúca a môžu byť zobrazené po výrobe. Rodič-dieťa interakcie, teplé a šťastný čas.

1. Názov produktu: Queen Mary II výletnej lode papier model

2. Popis: je schematický diagram výroby, ťažkosti, je relatívne vysoký, vhodný pre stredne pokročilých a pokročilých nadšencov, nie je vhodný pre začiatočníkov vstúpiť do jamy!

3. Keď si to: o 86 cm dlhé a 11,2 cm široký

4. Veľkosť: A4 standard version (30*22*1cm)

5. Kvalita papiera: dovezené kartón

6. Obtiažnosť: Stupeň 4 (Level 6 je najväčší a najťažší)

7. Čistá hmotnosť: osobitné konzultačné služby zákazníkom

8. Pokyny: anglický papier pokyny

Poznámka: je vyrobená z papiera a je potrebné vystrihnúť a nalepiť. Potrebujete kúpiť nožnice, biely latex, pravítko, bodkovaná čiara pero a ostatný papier model výrobu nástrojov, kupujúci je potrebné priniesť svoje vlastné nástroje.

Ďakujeme za vašu podporu!Vitajte kúpiť od nás!ak chcete kúpiť viac ako sme uviedli, prosím, kontaktujte nás.Pekný deň!

Štítky: 3d model papier, plavba model, Loď, loď, loď, model, lode vojenské model, papierové modely lodí, hotel queen mary, loďou, loď model, kartón.

Napísať recenziu

Loď Papier Model 1:400 Queen Mary Ii Cruise Ručné Puzzle Loď Pre Deti Hračka Diy Darček Model Q9Q1

Loď Papier Model 1:400 Queen Mary Ii Cruise Ručné Puzzle Loď Pre Deti Hračka Diy Darček Model Q9Q1

Popis: Milovníci plesní papierové modely naučiť sa zhromažďovať. 3D kocky. Papier materiál, bezpečné a šetrné k životnému prostrediu. Geniálny výroby dizajn. Tvar je vynikajúca a môže sa použiť pre dekoráciu po výrobe. Názov produktu: 1:400 Queen Mary II Plavby Milovníci lodí model papierové modely naučiť sa zhromažďovať. 3D cube papier formy, naložený