Novinka Reduced price! Kyslík Regulátor Tlaku Inhalator Tlakomer Redukčný Ventil G5/8\ Zväčšiť

Kyslík Regulátor Tlaku Inhalator Tlakomer Redukčný Ventil G5/8\"

€17.86

-16 %

€21.51

Nový produkt

Názov Značky Shanwen
Certifikácia ŽIADNE
Pôvod CN(Pôvodu)

Prietokomer Benzínu Boja Typ Inhalator Tlakomer Redukčný Ventil Regulátor G5/8

Funkcie:

Redukčný ventil: téma redukčný ventil vyrobené z mosadze, vysoká húževnatosť, odolnosť proti opotrebeniu, korózii, lepšie utesnenie bezpečnosti.

Jemné tlakomer: tlakomer je vyrobená z vysoko kvalitného skla, hrubé a anti-jeseň dizajn, jasné, rozsah a vysokú citlivosť.

Plynový filter: dvojitou ochranou, energeticky efektívne, úspornejšie, bezpečnejšie používať; Presnosť obrábania je používaný na zabezpečenie obrábania presnosť každej časti.

Po špeciálne zaobchádzanie, nie je jednoduché hrdzi, dlhou životnosťou a trvanlivé,Kompaktná konštrukcia: vysoký tlak dekompresný prijíma piestové dekompresný štruktúry, ktorý má malý objem a dlhá životnosť;

Vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, ktorý je silný a robustný,Platné pre: rodina nemocnice, úspory energie, vysoká pevnosť a odolnosť, malé a pohodlné, a to ako interných a externých.

Príliv fľaše: Odnímateľný a umývateľný, hygienickejšie. Vstavaný filter, aby sa zabránilo nečistoty nedostávali

Špecifikácia:

Názov produktu: Kyslíkový inhalátor

Materiál: zliatiny zinku ventil tela

Závit: G 5/8"

Zoznam balíkov:

1 * Regulátor Tlaku Kyslíka

1 * Nosné kyslíka trubice

Štítky: rozchod kyslíka, regulátor tlaku kompresora, spôsoby zníženia tlaku vody, regulátor tlaku kyslíka, Splice, kyslík regulátor, argón regulátor, dusík ventil, akvárium kyslíka, muži tlakomer.

Napísať recenziu

Kyslík Regulátor Tlaku Inhalator Tlakomer Redukčný Ventil G5/8\

Kyslík Regulátor Tlaku Inhalator Tlakomer Redukčný Ventil G5/8\"

Prietokomer Benzínu Boja Typ Inhalator Tlakomer Redukčný Ventil Regulátor G5/8 Funkcie: Redukčný ventil: téma redukčný ventil vyrobené z mosadze, vysoká húževnatosť, odolnosť proti opotrebeniu, korózii, lepšie utesnenie bezpečnosti. Jemné tlakomer: tlakomer je vyrobená z vysoko kvalitného skla, hrubé a anti-jeseň dizajn, jasné, rozsah a vysokú citlivosť. Plynový