Novinka Reduced price! 48Pcs Vianočné Plastové Falošné Candy Palice Twisted Hračka Klin na Vianočný Stromček, Závesné Dekorácie Zväčšiť

48Pcs Vianočné Plastové Falošné Candy Palice Twisted Hračka Klin na Vianočný Stromček, Závesné Dekorácie

€9.08

-36 %

€14.19

Nový produkt

Pôvod CN(Pôvodu)

Slávnostné dizajn: tieto plastové Falošné candy cane dekorácie majú rôzne farby, ktoré sa vzťahujú na Vianoce, ktoré môže naozaj pridať slávnostné stlačte, vyzerajú tak celkom na okno alebo na strom a sú také malé krásne okrem vašu dovolenku dekorácie.

Jednoduché zavesenie: vyrobené z plastu, nie je ľahké zlomiť, a nie je na škodu, aby deti, skrútené dizajnu, aby tieto candy palice jednoduché uchopenie do ruky, a "J" dizajn je ľahko zavesiť na Vianočný stromček.

Ak na použitie: môžete použiť zavesiť tieto plastové Falošné candy cane na Vianočné stromčeky, okná, steny alebo iné miesta, ktoré máte radi, môže byť dobré, dekorácie, darčeky, závoje, zvrchníky, a čo viac, môžete si vybrať rôzne farebné kombinácie podľa vašich preferencií.

Ideálny darček: tieto krásne čokoládové tyčinky ornamenty nie sú len pekné závesné dekorácie na Vianočný stromček, vytvárať strong slávnostnú atmosféru, ale aj dobré darčeky pre vaše deti, priniesť radosť deťom.

Farba: Červená, Biela, Zelená

Materiál: Plast

Veľkosť: Dĺžka 15 cm

Obsah Balenia:

24 * Červená a biela candy palice

24 * Červená, biela a zelená candy palice

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

Štítky: rebrovaný ružová svetlice, bazén nosiť veľké vysoký, iphone 6 kábel znp, iphone 5 prípade synovia, srs xb43 prípade pevného, kopije šatka gumy, prak gumy 5, silné elastické 0 6, ihla prípade držiteľ.

Napísať recenziu

48Pcs Vianočné Plastové Falošné Candy Palice Twisted Hračka Klin na Vianočný Stromček, Závesné Dekorácie

48Pcs Vianočné Plastové Falošné Candy Palice Twisted Hračka Klin na Vianočný Stromček, Závesné Dekorácie

Slávnostné dizajn: tieto plastové Falošné candy cane dekorácie majú rôzne farby, ktoré sa vzťahujú na Vianoce, ktoré môže naozaj pridať slávnostné stlačte, vyzerajú tak celkom na okno alebo na strom a sú také malé krásne okrem vašu dovolenku dekorácie. Jednoduché zavesenie: vyrobené z plastu, nie je ľahké zlomiť, a nie je na škodu, aby deti, skrútené dizajnu, aby

Súvisiace produkty