Novinka Reduced price! Mini TL-510 Optické Power Meter S FC SC Konektor -70~+10dBm/-50~+26dBm TL-510A/TL-510C Vlákien Optického Kábla Tester Zväčšiť

Mini TL-510 Optické Power Meter S FC SC Konektor -70~+10dBm/-50~+26dBm TL-510A/TL-510C Vlákien Optického Kábla Tester

€28.60

Nový produkt

Vlnová dĺžka 850/1300/1310/1490/1550/1625nm
Typ Konektora Hybrid
Pôvod CN(Pôvodu)
Hmotnosť
Vlákna Typu Jediný Režim
Zdroj Napájania AA Batéria
Rozsah Merania -70~+10DBM/-50~+26Dbm
Rozmery
Číslo Modelu TL-510
Názov Značky LucBei
Druh Mini power meter
Optický konektor SC FC

Funkcie:

TL510 Mini-Navrhnuté Optické Power Meter je samostatne zárobkovo testovacích nástroja, ktorý je široko používaný pre inštaláciu, prevádzku a údržbu optické siete. TL510 môžete vyskúšať optického výkonu v rozmedzí od 800~1700nm vlnovú dĺžku. Tam sú 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm, šesť kalibrovaný vlnovej dĺžky.

TL510A:

Rozsah merania: -70~+10dBm , kalibrovaný vlnová dĺžka : 850nm , 1300nm , 1310nm , 1490nm , 1550nm , 1625nm

TL510C:

Rozsah merania: -50~+26dBm , kalibrovaný vlnová dĺžka : 850nm , 1300nm , 1310nm , 1490nm , 1550nm , 1625nm

Špecifikácie:

Model A Typ C Typ Vlnová dĺžka(nm) 800~1700nm Detektor InGaAs Rozsah Merania (dBm) -70~+10 -50~+26 Neistoty Kalibrovaný Vlnová dĺžka(nm) 850,1300,1310,1490,1550, 1625 Rozlíšenie(dB) Lineárne 0,1% alebo Non-linear 0.01 dBm Optický Konektor FC/SC Napájanie Alkalické Batérie(Batérie nie sú súčasťou) Prevádzkový Čas Batérie 120 h s 1,5 V Batérie(3) Prevádzková Teplota(°C) -10 ~ +50°C Skladovacia Teplota(°C) -20 ~ +70°C Relatívna Vlhkosť 0 až 95% (bez kondenzácie) Rozmery(mm) 130 x 63 x 29 Hmotnosť(g) 160

Detaily Produktu:

Balenie Zoznam:

1 x TL510A/C power meter

1 x puzdro

1 x FC,SC konektor

1 x užívateľská príručka

Pred Y ou Kúpiť

1: Všetky výrobky predávané spoločnosťou sú skutočné, doručené priamo od výrobcu skladu, určite vám umožnia kúpiť istí.

2: Na účely tohto obchodu: dodržiavať princíp kvalita prvý, služba prvý, prvý zákazník, a snažiť slúžiť s najlepšie produkty, najlepšiu cenu a rýchle služby.

3: Vzhľadom na veľké množstvo produktov tečie, občas tam bude na sklade, takže predtým, než sa rozhodnete kúpiť si toto dieťa prosím, kontaktujte majiteľa, aby zistili, či tam je nejaký zásob. Všeobecne platí, že to nebude na sklade.

Budem o tom bezodkladne informovať vás vybrať si, vrátenie peňazí, alebo čakať na tovar, ak existuje na sklade, tak nie odkladu vaše naliehavé použitie.

4: Všetky produkty v tomto obchode sú prísne testované pred ich vydal, absolútne ochranu integrity tovaru.

FAQ:

Otázka: Ako dlho po zaplatení je odoslaný?

Odpoveď: Budeme loď do 7 dní podľa platformu predpisov, zvyčajne do 3 dní.

Otázka: Ako môžem sledovať stav mojej zásielky?

Odpoveď: môžete sledovať vašu zásielku na týchto webových stránkach pomocou sledovania číslo: www.17track.net

Otázka: Aká je záruka?

Odpoveď: Väčšina produktov s 1 rok náhradné záruka, iné náhradné diely bude o jeden mesiac.

Otázka: môžem získať zľavu?

Odpoveď: Áno, môžete. Dám chcete ceny ak vaša množstvo je viac alebo máte špeciálnu situáciu . Spolupráca je na prvom mieste, cena je druhý.

Otázka: O Daňové podrobnosti

Odpoveď: Kupujúci je zodpovedný za poplatky účtované jeho/jej krajiny. Ak potrebujete každý doklad alebo faktúru na vzdialenosť, prosím, kontaktujte nás kedykoľvek.

Spoločnosť Stručný: jedná sa o profesionálny dodávateľ Sieťových Zariadení, Komunikačných Zariadení, široko používaný v Telekomunikačných, CATV, FTTH a všetky druhy komunikačnej siete. Sme venovaný prísna kontrola kvality a premýšľavý služieb zákazníkom, s dobre vybavené testovanie zariadení a silné technické sily. Široký sortiment, vysoká kvalita, prijateľné ceny a štýlovom prevedení, Naše výrobky sú široko uznávané a dôveryhodných užívateľov a môže plniť priebežne rozvoj hospodárskych a sociálnych potrieb a predáva sa po celom svete, vrátane Európy, Južnej Ameriky, Severnej Ameriky, Ázie, Afriky. Vítame tiež OEM a ODM objednávky. Na mieru, Individuálne požiadavky a sú k dispozícii Vzorky. Či výber aktuálnych produktov z nášho katalógu, alebo hľadajú inžinierstva pomoc pre vašu aplikáciu, môžete hovoriť na naše zákaznícke centrum o vaše sourcing požiadavky. Či ste v jednej domácnosti, malé firmy, alebo globálnej korporácie, my všetci máme pre vás riešenie. Náš tím sa nikdy nesklame vás, a budete mať excelentnosti kariéru. Úprimne vítam priateľov z celého sveta k návšteve našej spoločnosti a spolupracovať s nami na základe dlhodobých vzájomných výhod. Po Kúpite:

Po prevzatí tovaru, kupujúci by mali skontrolovať tovar v prednej časti nákladnej pracovníkmi. Ak existuje akékoľvek poškodenie, nechajte zamestnancov vydá "osvedčenie škody na tovare", a potom sa vrátiť tovar prostredníctvom prepravnej spoločnosti. Náš obchod je zodpovedný za náhradu. Ak je tovar poškodený kupujúcim po obdržaní obchod sa nevráti. Ďakujeme za vašu spoluprácu Vrátiť

Prichádzajúce poškodené alebo chybné, keď sa dostanete, prosím, kontaktujte nás s 14 dní po obdržaní tovaru.

Výmena alebo vrátenie bude vykonané po závada potvrdená.

Prosím potrebné pripomenúť, keď vrátiť, tovar by mal byť originálny tvar(originál balenie, príslušenstvo, nepoužívané položky...)

Okrem prichádzajúce vady, vracia expedičný poplatok je riešené kupujúcim. Spätná väzba

Keď sa vždy snažil sa poskytovať čo najlepšie služby a spoľahlivý výrobok.

Po prijatí vašej objednávky, prosím, chvíľku nechajte nám pozitívnu spätnú väzbu. Prosím, druh dovolenky 5 star rating na www.fslipka.sk, aby nás je ocenil, životne dôležité a veľmi užitočné pre pokračujúci úspech nášho podnikania.

Štítky: fiber laser optika, sekáčik optický, fc na sc, titán drôt, optický merač, box nádrž, recenzia optického kábla, optický plastové, 510 konektor, vlákno meter.

Napísať recenziu

Mini TL-510 Optické Power Meter S FC SC Konektor -70~+10dBm/-50~+26dBm TL-510A/TL-510C Vlákien Optického Kábla Tester

Mini TL-510 Optické Power Meter S FC SC Konektor -70~+10dBm/-50~+26dBm TL-510A/TL-510C Vlákien Optického Kábla Tester

Funkcie: TL510 Mini-Navrhnuté Optické Power Meter je samostatne zárobkovo testovacích nástroja, ktorý je široko používaný pre inštaláciu, prevádzku a údržbu optické siete. TL510 môžete vyskúšať optického výkonu v rozmedzí od 800~1700nm vlnovú dĺžku. Tam sú 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm, šesť kalibrovaný vlnovej dĺžky. TL510A: Rozsah

Súvisiace produkty