Novinka Reduced price! Japonské kuchynské nože, Sushi & Sashimi Kuchár, Nôž, Sada 4 Zväčšiť

Japonské kuchynské nože, Sushi & Sashimi Kuchár, Nôž, Sada 4

€38.74

-15 %

€45.58

Nový produkt

Balenie Štyri-dielna Sada
Certifikácia SGS
Názov Značky Leeseph
Funkcia Skladom
Materiál Z Nehrdzavejúcej Ocele
Číslo Modelu LKS180121
Kovové Typ Z Nehrdzavejúcej Ocele
Druh Nôž Sady

4 nôž set - získať rôzne 4 najviac používané nože od profesionálnych kuchárov Kované oceľové čepele, ručné nabrúsené a ručne zmontované Ultra-ľahké drevené rukoväte môže cestovať a byť používané bez únavy Ultra pevného vysoko uhlíkovej ocele

Nôž set je všestranný nôž šéfkuchára. To môže byť použitý na rezanie mäsa, rýb a zeleniny, ktoré je vhodné pre prípravu Západnej kuchyne. Malicherné je vhodnej veľkosti pre jemné práce, krájanie alebo lúpanie malé, zelenina, ovocie a bylinky.

O Leeseph

Po celé desaťročia naša firma/factory bol Pôvodný Návrh Výrobcu mnohých renomovaných tradičnej značky, ktoré poznáte a milujete. Teraz prinášame náš najnovší kuchyňa výrobkov priamo k vám s našimi in-house Leeseph značky na www.fslipka.sk. Sme spojiť vášeň a odhodlanie s prvotriedne materiály a najnovšie technológie na výrobu trvanlivého kuchynské príslušenstvo pre vás oveľa väčšiu hodnotu, než tradičné značky. Platiť za kvalitu, nie cenu. Na Leeseph, sme hrdí na naše CHIAN VYROBENÉ prvotriednej kvality produktov.

Štítky: viac volfrámu, kuchár nôž, vidlička, lyžica rack, bosch nôž set, kuchyňa knive, kuchynský nôž, pre sliepky, keyring nôž, burger tlak, kuchynský nôž set.

Napísať recenziu

Japonské kuchynské nože, Sushi & Sashimi Kuchár, Nôž, Sada 4

Japonské kuchynské nože, Sushi & Sashimi Kuchár, Nôž, Sada 4

4 nôž set - získať rôzne 4 najviac používané nože od profesionálnych kuchárov Kované oceľové čepele, ručné nabrúsené a ručne zmontované Ultra-ľahké drevené rukoväte môže cestovať a byť používané bez únavy Ultra pevného vysoko uhlíkovej ocele Nôž set je všestranný nôž šéfkuchára. To môže byť použitý na rezanie mäsa, rýb a zeleniny, ktoré je vhodné

Súvisiace produkty