Novinka Reduced price! Pantera Plameň Hudobná skupina, Žehlička Na/Šiť Na Patch Tričko TRANSFER MOTÍV NÁŠIVKA Rock, Punk Odznak Veľkoobchod Zväčšiť

Pantera Plameň Hudobná skupina, Žehlička Na/Šiť Na Patch Tričko TRANSFER MOTÍV NÁŠIVKA Rock, Punk Odznak Veľkoobchod

€14.71

Nový produkt

Lode Z Čína
farba Ako obrázok
miesto pôvodu Guangdong, Čína (Pevninská Časť))

Veľkosť: 9.8 cm x 4.2 cm

Pokyny Pre Žehlička Na: Položte náplasť do kdekoľvek látky priamo. Pokryje tenkou látkou na patch a potom žehlička na.Vyhnite sa použitie Železa priamo na patch na ochranu patch pod vysokou teplotou. Pokračujte kliknutím na železnej okolo 40-60 sekúnd a temp.Cca 120-150(Závisí od hrúbky handričkou). Odsťahovať železa,počkajte, kým sa vychladnúť úplne. Ak adherece nie je dokonale,prosím, opakujte akciu, 3) a 4).

Prepravné Podmienky

Žiadne nákladné prospech získať od kupujúceho/ponuku.

Naše položky sú umiestnené v Číne, sme len poplatok presný medzinárodnej prepravy poplatky, Žiadne dane z predaja, Žiadne manipulačné náklady alebo dokonca poistenie. Ak potrebujete prepravu poistenie, prosím, informujte nás, ako budete platiť. Sme si vybrať lacnejšie & rýchlejšie a bezpečnosti dopravy spôsob, ako pre vás, ušetriť vaše peniaze a čas. Tovar bude expedovaný do 24 hodín po zaplatení bola potvrdená.

Pretože dopravný podnik mať deň voľna v nedeľu, platba, ktoré potvrdili na víkend, predmety, prípadne by byť odoslaný v pondelok. ( 1300g)parcela bude lode tým, EMS alebo DHL a budú doručené do 1 týždňa.

Všetky pozemky majú Trať Č. ; Č. a Track & Potvrdiť odkaz bude e-mailom na vás do 24 hodín po expedícii. 10 dní " kombinovaná doprava je OK. Vaše mohli kombinovať všetky položky môžete vyhrať v 10days v zásielke.

Týmto spôsobom možno ušetriť vaše nákladné. Zatiaľ ste pozrite sa na vaše 10days " položka, prosím, informujte nás a získajte kombinácii faktúry.

Návrat Politiky Návratu je prijatá do 5 dní po kupujúceho prijatie položky. Po tom, ako sa vrátil položky podľa základných stav, vrátime zákazníkovi na položky cenu (bez nákladov na prepravu do a zo).

Kontaktujte Nás, Prosím, neváhajte a kontaktujte nás na vyriešenie akýchkoľvek problémov môže byť .

Štítky: iprog rockovej hudby, rok rockovej hudby, moderná rocková hudba, rock, metal hudba, pin rockovej hudby, red rock hudba, vynil rockovej hudby, kabát rockovej hudby, rocková hudba pohár, rock žena hudba.

Napísať recenziu

Pantera Plameň Hudobná skupina, Žehlička Na/Šiť Na Patch Tričko TRANSFER MOTÍV NÁŠIVKA Rock, Punk Odznak Veľkoobchod

Pantera Plameň Hudobná skupina, Žehlička Na/Šiť Na Patch Tričko TRANSFER MOTÍV NÁŠIVKA Rock, Punk Odznak Veľkoobchod

Veľkosť: 9.8 cm x 4.2 cm Pokyny Pre Žehlička Na: Položte náplasť do kdekoľvek látky priamo. Pokryje tenkou látkou na patch a potom žehlička na.Vyhnite sa použitie Železa priamo na patch na ochranu patch pod vysokou teplotou. Pokračujte kliknutím na železnej okolo 40-60 sekúnd a temp.Cca 120-150(Závisí od hrúbky handričkou). Odsťahovať železa,počkajte, kým sa vychladnúť

Súvisiace produkty