Novinka Reduced price! GPS Tracker Auto Locator Magnet TKSTAR TK913 Auto GPS Tracker Nepremokavé Vozidla Mini GPS Tracker Auto Hlas Monitor Free APP Zväčšiť

GPS Tracker Auto Locator Magnet TKSTAR TK913 Auto GPS Tracker Nepremokavé Vozidla Mini GPS Tracker Auto Hlas Monitor Free APP

€27.57

-10 %

€30.64

Nový produkt

Výdrž Batérie 30 Hodín & Up
Gps Modul Áno
GPS Geografickej Polohy Európa
Položka Veľkosť 55 x 36 x 21 mm (1.8" x 1.18" x 0.69")
Špeciálne Funkcie Internetové Pripojenie
Výhodou Jednoduchá inštalácia
Sieť 2G SIETE GSM/GPRS
Web&Sledovania APLIKÁCIÍ Softvéru iOS a Android sú k dispozícii; Životnosť Zadarmo!
Záruka jeden rok
Názov Značky AUTOPMALL
Hmotnosť 58g
Napätie 12V
GPS Citlivosť -159dBm
Batérie Zdaniteľná 3,7 V 1500mAh Li-ion Batéria
Veľkosť Obrazovky Žiadne Obrazovky
Názov Modelu TK913 Mini GPS Tracker
Kapela 850/900/1800/1900Mhz
Výdrž V Pohotovostnom Režime 25 dní
Moc Von 1W-2W
GPS typ GPS Tracker
Nepremokavé IP65
Veľkosť Portable Mini

TK913 len podpora 2g/GSM siete,Ak vaša krajina má uzavreté 2g/GSM siete, prosím, nie nákup tohto prístroja, nášho obchodu má 3g/4g zariadenia.

Platformy: http://www.mytkstar.net/ mobile aplikácie:skenovanie QR kód v obraze a sťahovať mobilné aplikácie,prihláste sa so zariadením id (nad zariadenia samolepka) číslo a heslo; (pôvodné heslo je 123456. Môžete menit').

Prehľad

Tento mini vodotesný gps tracker tkstar TK913 je 2 g/GSM gps tracker, ktorý pracuje na základe existujúcich 2 g GSM / GPRS siete a gps satelitov, je nájsť a sledovať akékoľvek ciele na diaľku pomocou SMS, mobile app pre sledovanie online bez akéhokoľvek obmedzenia na vzdialenosť sledovanie! Prijíma najmodernejšie technológie gps a LBS dual polohy. Okrem toho, so zabudovaným silným magnetom, ktorý môže byť inštalovaný veľmi ľahko a pevne na auto, nákladné auto a akýkoľvek cieľ, s kovovou rozhranie. Okrem toho, tento tracker TK913 je plnohodnotný gps tracker, ktoré je určené pre širokú škálu vozidiel sledovania aplikácie. To je podporované voliteľný pevné káblové nabíjačka do auta, ktorá poskytuje nepretržité externého napájania. Zabudovaný gps prijímač má vynikajúcu citlivosť a rýchlo, čas pre najskôr opraviť. Quad-band gprs / GSM subsystému podporuje 850/900/1800/1900 MHz umožňuje TK105A je miesto, ktoré sa kontrolujú v reálnom čase, alebo sa pravidelne monitorované internal server a mobilných zariadení po celom Svete ! Systémová integrácia je jednoduché, ako kompletná dokumentácia je k dispozícii pre gprs-link protokol. V Gprs-komunikácia protocolSupports širokú škálu správy, vrátane núdzových, geo-príjem hraničné priechody, nízky stav batérie, perkusie upozornenia a plánované gps polohy.

Hlavné Funkcie:

1. GPS+LBS Dual Polohy Spôsobmi: Ak signál gps je dobré, prístroj sa bude nájsť pomocou gps satelitných, ak nie, prístroj sa bude nájsť cez LIBIER! Podľa GPS umiestnenie režim, presnosť je 5-10 metrov, pod LBS umiestnenie režim, presnosť je 100-1000 metrov!

2. V reálnom čase Sledovanie: sa môžete v reálnom čase sledovať zariadenia na google maps cez mobilephone, tablet a počítač, a minumum údaje nahrať interval je 10 sekúnd!

3. História Trasy Prehrávanie: APLIKÁCIE a webového servera môžete nahrať nahrať údaje z prístroja až 6 mesiacov, budete môcť prehrávanie história trasu kedykoľvek!

4. Dlhý Pohotovostný Čas: má vstavaný 3,7 V 1500mAh Li-ion batéria, môže pohotovostnom režime až 25 dní.

5. Silný Magnetický: má 5 ks zabudované magnety,s super silné silné magnetické,môže sa veľmi ľahko inštaluje.

6. Vodeodolné IP65: nepremokavé úroveň tohto zariadenia je, IP65, môže odolať striekajúcej vode, ale nie je možné dať pod vodou!

7. Na diaľku Hlas Monitor: Poslať "Monitor+Password" na prístroji, potom zariadenie bude zase do režime monitora,

teraz, ak chcete uskutočniť hovor na číslo SIM v prístroji, bude to vyzdvihnúť váš hovor automaticky a budete môcť sledovať hlas okolo prístroja!

8. Prekročením rýchlosti Upozornenie: Tento alarm funguje iba pod trvalým polohy režime.Keď je jednotka rýchlosti je prekročiť rýchlosť, ktorú presetted, pošle správu "rýchlosť budík!" na admin počet sa každých 5 minút.

9. Šok/Vibračné Upozornenie: Po ste chvenie alarm, nastavenia,prosím, majte na tracker sú stacionárne na 5 minút, potom táto funkcia sa začať pracovať. Pošle SMS "senzor, budík!" na admin číslo, keď je jednotka si v šoku.

10. Pohyb Upozornenie: Keď jednotiek zostane nehybne na mieste za 10 minút, užívateľ môže nastaviť pohyb alarm príkazom "presunúť+passord", potom v prípade, že sa zariadenie presťahovalo 500m odošle poplachové SMS "Presunúť Alarm+zemepisná šírka a zemepisná dĺžka" oprávnenému číslo.

11. Geo-plot: Nastavenie geofence pre sledovanie obmedziť jeho pohybov v rámci okresu. Jednotka bude posielať poplachovej informácie na APLIKÁCIE a webového servera, keď to ide von, alebo si v tomto okrese.

12. Úsporný Režim na Šetrenie Batérie:

* Sleep time režim: Po urobil toto nastavenie, tracker bude fungovať len na 5 minút po tom, waked nahor a späť do režimu spánku, GPS, budú vypnuté a GSM bude pracuje v nízkej spotrebe režime. SMS, hovor môže prebudiť tracker.

* Spať otrasový snímač režim: Po urobil toto nastavenie, ak nie je šok na 5 minút, tracker bude pracovať pod "spať šok" režime GPS sa vypne, GSM bude pracuje v nízkej spotrebe. Vibrácie, SMS, hovor môže prebudiť tracker.

13. GPS Uloženie Dát : po strate zariadenia GSM a GPRS signálu, údaje GPS sa uložia v jeho vstavanej pamäte, 200pcs dáta môžu byť uložené na väčšine;

14. Sledovanie webových stránok Platformu a Mobilné APLIKÁCIE : ŽIVOTNOSŤ ZADARMO ! Web server a oba iOS a Android verzia APLIKÁCIE sú k dispozícii!

Dôležité Upozornenie:

* Tento prístroj len môže pracovať s 2G sieť GSM, a táto položka nebude obsahovať Sim Karty,prosím kúpiť od miestneho.

* Uistite sa, GSM SIM karta podporuje uskutočňovanie hovorov, odosielanie správ, GPRS sieti

* Prosím, uistite sa, že GSM SIM karty má dostatok prostriedkov.

* Prosím, uistite sa, že karta GSM otvoril hovor ID funkcia zobrazenia a vypol hovor prepojiť.

* Prosím, vložte GSM SIM karty do prístroja správne.

* Prosím použite Nano SIM karty pre sledovanie Micro SIM alebo normálne SIM

Štítky: gp tracker, tkstar tk915, tk905, mini gps lokátor mini, tracker vehicl, tk911, tracker, gps tracker tk915, tk905b, ios gps tracker.

Napísať recenziu

GPS Tracker Auto Locator Magnet TKSTAR TK913 Auto GPS Tracker Nepremokavé Vozidla Mini GPS Tracker Auto Hlas Monitor Free APP

GPS Tracker Auto Locator Magnet TKSTAR TK913 Auto GPS Tracker Nepremokavé Vozidla Mini GPS Tracker Auto Hlas Monitor Free APP

TK913 len podpora 2g/GSM siete,Ak vaša krajina má uzavreté 2g/GSM siete, prosím, nie nákup tohto prístroja, nášho obchodu má 3g/4g zariadenia. Platformy: http://www.mytkstar.net/ mobile aplikácie:skenovanie QR kód v obraze a sťahovať mobilné aplikácie,prihláste sa so zariadením id (nad zariadenia samolepka) číslo a heslo; (pôvodné heslo je 123456. Môžete menit'). Prehľad Tento

Súvisiace produkty