Novinka Reduced price! Klasický Sonic Umývateľný Opakovane Teplé Masky, Masky s Vymeniteľné Filtre aktívneho uhlia Maska pre Cestovanie Zväčšiť

Klasický Sonic Umývateľný Opakovane Teplé Masky, Masky s Vymeniteľné Filtre aktívneho uhlia Maska pre Cestovanie

€3.24

-59 %

€8.09

Nový produkt

Vzor Typ Tlač
Trieda ochrany ŽIADNE
Certifikácia ŽIADNE
Bezpečnostný štandard ŽIADNE
Pôvod Čína (Pevninská Časť)
Pohlavie MUŽI
Materiál Polyester

Materiál--Úst Maska Je Vyrobená Zo 100% Polyesterového Materiálu A Môže Byť Používaná Po Celý Rok. Útulné A Priedušný Materiál nebude Trieť Tvár A Je Ľahké Na Nosenie Bez Príčinou Nepohodlie.

dizajn--Vybavený dvoma aktívne uhlie-filtre kus s vymeniteľnými 5-vrstvu ochrany a M-tvarované spona na nos. Ak chcete chrániť vaše zdravie rodiny a získať pochvalu z vašich priateľov rovnako, nemyslím si, že bude chýbať.

veľkosť--Majú Dve Veľkosti Pre Deti A Dospelých (veľkosť S:7.9""x5.8""). Ústa Maska Je Dostatočne Široká Na Pokrytie Nos, Ústa A Tvár, Vám Poskytujú Dokonalú Ochranu.

Príležitosti--Platné pre každého, bez ohľadu na vek, pohlavie alebo rod, ale aj počas celého roka. Aj vo vašom živote, že to nebude mať vplyv na vašu prácu alebo váš každodenný život. Je nutné, v každodennom živote.

Funkcia-- prachu maska má vlastnosti proti prachu, anti-baktérie, anti-vozidlo výfukových plynov, atď. ktoré nemôžeme vidieť a cítiť, ktoré sú škodlivé pre telo a škodlivé častice vzduchu. Niečo musíme mať v našom živote. Je to dobré pre vás možnosť nosiť masku kedykoľvek. Krásne vzory môžu zlepšiť svoj vzhľad.

Štítky: móda maska, masky pre dospelých, sonic hračka, sonic, ježko sonic, sonic ochranné masky, sonic masky, ježko sonic, super sonic maska, eva popup.

Napísať recenziu

Klasický Sonic Umývateľný Opakovane Teplé Masky, Masky s Vymeniteľné Filtre aktívneho uhlia Maska pre Cestovanie

Klasický Sonic Umývateľný Opakovane Teplé Masky, Masky s Vymeniteľné Filtre aktívneho uhlia Maska pre Cestovanie

Materiál--Úst Maska Je Vyrobená Zo 100% Polyesterového Materiálu A Môže Byť Používaná Po Celý Rok. Útulné A Priedušný Materiál nebude Trieť Tvár A Je Ľahké Na Nosenie Bez Príčinou Nepohodlie. dizajn--Vybavený dvoma aktívne uhlie-filtre kus s vymeniteľnými 5-vrstvu ochrany a M-tvarované spona na nos. Ak chcete chrániť vaše zdravie rodiny a získať pochvalu z vašich

Súvisiace produkty