Novinka Reduced price! Auto Cestovanie Posteľ Bežné Vonkajšie Automatické Prenosné Nafukovacie Skladací Stan, Spací Pad Kufri Mat Cestovné Posteľ Zväčšiť

Auto Cestovanie Posteľ Bežné Vonkajšie Automatické Prenosné Nafukovacie Skladací Stan, Spací Pad Kufri Mat Cestovné Posteľ

€18.48

-21 %

€23.69

Nový produkt

Materiál Oxford Handričkou
textúra materiálu 190 T + Hubky
farba Tibetský zelená, army zelená
Outdoorové športy Tábor
Veľkosť 188*60*2.5
Názov Značky pissenlit

Poznámka: tento výrobok patrí medzi high-end produktov. prosím, pridajte ďalší yuan pre každý produkt, ktorý potrebuje vákuové balenie. Okrem toho, logo môže byť prispôsobené ( dosky, takže poplatok 100 yuan ), tlač farebné logo náklady na 1 yuan.

Aj keď je cena nízka, kvalita je výborná. Aby som bol úprimný, tento produkt už nie je zarábať peniaze. to je naozaj nejaké peniaze. vitajte nám zavolajte.

[Poznámka 1] self-plnenie pad má vysokú elasticitu a pružnosť. Keď nasávania vzduchu je otvorené, hubky odrazí späť a rozširuje, vodičský vzduchu. Po niekoľkých minútach, huba odrazí späť a nafukovacie proces je dokončený.

Ako vysoko huba je, ako vysoko je to, keď je automaticky nafúknuté, tak výrobok je plochý po vyplnení vzduchovom vankúši, a to nebude bubny ako iné umelé nafukovacích výrobkov a časť hubky pad nemôžem vyhodiť.

Týmto spôsobom, 9 uzly budú v strese a uzly budú poškodené.

[ poznámka 2 ] vnútorná výplň je vysoko elastickú špongia. uzol tlak, edge tesniaci tlak, a miera inflácie bude mať vplyv na hubky schopnosť úplne rozšíriť svoje skutočné hrúbka a nebude mať vplyv na jej použitie na všetkých.

Táto časť zahusťuje meranie 4-5 cm, ak chce spleť, ktorá 0. cm zákazník, prosím, starostlivo vyberať!

Ako [použiť]

Na vzduchovom vankúši je položený na zemi, nafukovacie ventil je priskrutkovaná dole, vzduchový vankúš bude automaticky nafúknuť, a vzduchovom vankúši bude stačiť, na pár minút alebo tak (príjem ventil nie dýchať zvuk vzduchu predstavujú dostatok plynu. "

a potom zatvorte a utiahnite príjem ventil. vankúš musí byť nahustené manuálne, štipka inflácie port byt s rukou, a potom vyhodiť ho svojimi ústami.

Ak chcete uložiť ho, najprv otvorte ventil a potom stlačiť vzduchu z druhého konca do vzduchu ventilom. Po výfuku je dokončená, zatvorte prívod vzduchu ventilom a utiahnite ju späť do kabelky.

[upraviť] tento produkt je automaticky nafúknuté (s výnimkou vankúšov), a nie je možné nafúknuť vankúš s nafukovacie nástroj, ktorý spôsobí 9 uzlov, zvýšenie sily a spôsobiť poškodenie.

Štítky: automatické nespresso, auto matrac, altánok, kvd kempingových miest, stan batožinového priestoru, auto nafukovacie postele, dc flash krúžok, auto zadné stan, honda cbr400 nc29 kapotáže, domov nafukovacie lehátko.

Napísať recenziu

Auto Cestovanie Posteľ Bežné Vonkajšie Automatické Prenosné Nafukovacie Skladací Stan, Spací Pad Kufri Mat Cestovné Posteľ

Auto Cestovanie Posteľ Bežné Vonkajšie Automatické Prenosné Nafukovacie Skladací Stan, Spací Pad Kufri Mat Cestovné Posteľ

Poznámka: tento výrobok patrí medzi high-end produktov. prosím, pridajte ďalší yuan pre každý produkt, ktorý potrebuje vákuové balenie. Okrem toho, logo môže byť prispôsobené ( dosky, takže poplatok 100 yuan ), tlač farebné logo náklady na 1 yuan. Aj keď je cena nízka, kvalita je výborná. Aby som bol úprimný, tento produkt už nie je zarábať peniaze. to je naozaj nejaké