Novinka Reduced price! K98, Anti-spy RF Detektor Chybu Detektor Bezdrôtový Signál Skener Osobné Bezpečnostný Alarm Pohybu Snímača Vibrácií, LED Blesk Zväčšiť

K98, Anti-spy RF Detektor Chybu Detektor Bezdrôtový Signál Skener Osobné Bezpečnostný Alarm Pohybu Snímača Vibrácií, LED Blesk

€12.62

-19 %

€15.77

Nový produkt

Číslo Modelu K98
Názov Značky TYIYEWH

Popis:

1. 2 V 1, FUNKCIE

Ako anti-spy skryté kamery detektor detekuje rádiových vĺn, magnetické pole, skryté káblové alebo bezdrôtové kamery zariadenia a môže sa účinne brániť úprimných fotografie a osobných údajov úniku. Ako safesound osobné bezpečnostný alarm, to môže reach130 db Hlasný zvuk, 130 decibelov môže účinne vydesiť útočníkov v nebezpečenstve a hľadať okolo seba ľudí, na pomoc, Veľmi dobrý pomocník, keď cestujete alebo ste sami.

[3D KOMPLEXNÝ SENZOR CHIP&OCHRANA OSOBNÝCH&MAJETKU BEZPEČNOSTI] Professional radio zariadením na detekciu silnejšie proti zaseknutiu, širší rozsah detekcie frekvencie. Akonáhle začnete otvorení Vibrácií Funkcia, je to možné chrániť osobné a majetkové bezpečnosť, to sa alarm, ak je niečo, čo nie je správne. môžete používať v kufri, sklenené dvere, skrinky, trezor, bezpečnostné dvere. Na K98 určený pre traveler.

2. KOMPAKTNÝ & VÝHODNÉ

bezpečnostný alarm keychain je malý a prenosný pre jednoduché skladovanie a prepravu; môže byť pripojené na dámske tašky, batohy, školské tašky, pútka na opasok, kufre, kľúče a tak ďalej, A môžete si ho vziať, aj keď ste na rovine.

3. ŠIROKO POUŽÍVANÉ

K98 detektor je dobrý bezpečnostný produkt, ktoré môžu byť široko používané v hoteli, doma, v kancelárii, camping, montáž miestnosti, obchodné rokovania, dôverné relácie, vládne agentúry, letiská, stanice, reštaurácie, zábavných podnikov, je dôležité, dielňa a výskumu miestnosti. Bezpečnostný alarm je navrhnutý s LED osvetlenie pre nočné osvetlenie, vhodné pre študentov, pre starších ľudí, detí, žien, pracujúcich v noci a tak ďalej; Veľmi užitočné pre cestovanie, turistiku, camping.

4. DOBRÝ DARČEK

Skvelý darček pre cestovateľov, karavany, turistov, priateľov, členov rodiny, deti, starci, študentov, podnikateľov, pracujúcich v noci.

Špecifikácia:

Materiál: ABS Plast

Pracovný prúd: 100 mA

Pracovný čas: 8-10h

Čas nabíjania: 1-2h

Kapacita batérie: 350mA

veľkosť: cca. 3.46 x 1.65 x 0.59 palec

Hmotnosť: 35g

Funkcie:

-K98 môže odhaliť všetky skryté kamery, ako mikro kamera, ľahšie kamery, špionážne kamery, bezdrôtové dierková kamera, hodinky, fotoaparát, kamera pero. Získajte pokoj, ktorý prichádza z poznania máte zabezpečené pred zvedavými očami a skryté rekordéry.

-Otvorte vibrácií funkcia chrániť osobné a majetkové bezpečnosť! To sa alarm, ak je niečo, čo nie je správne. môžete používať v kufri, sklenené dvere, skrinky, trezor, bezpečnostné dvere. Navrhnutý tak, aby hlasný zvuk, upriamiť pozornosť ľudí rýchlo a účinne vydesiť útočníkov v prípade nebezpečných situácií. Na K98 určený pre traveler!

-S LED osvetlenie pre nočné osvetlenie, alarm je užitočné pre vás prechádzky v noci, prejdite na vonkajší dobrodružstvo a nájsť otvor v tme.

-Široko použitie doma, v kancelárii, hotelových, auto, kúpeľňa, zmena miestnosti, obchodné rokovania, dôverné relácie, továrne, dôležité workshop a výskumu izba, vládne agentúry, zábavných podnikov. Pripojené tašky, batohy, školské tašky, pútka na opasok, kufre, kľúče.

Package Zahrnuté:

1 x Anti-Spy Skrytá Kamera Detektora

1 x užívateľská Príručka (Čínština/angličtina/Japončina)

Štítky: chyba skener, skener frekvencie vzduchu, detektor gsm signálu, chyba, k l, kamera detektora, rf skener, skener signál, detektor vf, k98, rozsah mount.

Napísať recenziu

K98, Anti-spy RF Detektor Chybu Detektor Bezdrôtový Signál Skener Osobné Bezpečnostný Alarm Pohybu Snímača Vibrácií, LED Blesk

K98, Anti-spy RF Detektor Chybu Detektor Bezdrôtový Signál Skener Osobné Bezpečnostný Alarm Pohybu Snímača Vibrácií, LED Blesk

Popis: 1. 2 V 1, FUNKCIE Ako anti-spy skryté kamery detektor detekuje rádiových vĺn, magnetické pole, skryté káblové alebo bezdrôtové kamery zariadenia a môže sa účinne brániť úprimných fotografie a osobných údajov úniku. Ako safesound osobné bezpečnostný alarm, to môže reach130 db Hlasný zvuk, 130 decibelov môže účinne vydesiť útočníkov v nebezpečenstve