Novinka Reduced price! Šesťhranné kvetináče silikónové formy na betón plavidlá formy HOBBY ručné cementu váza formy Zväčšiť

Šesťhranné kvetináče silikónové formy na betón plavidlá formy HOBBY ručné cementu váza formy

€13.53

-8 %

€14.71

Nový produkt

Na mieru Accpectable
Názov Značky pinkmore
Nemravný Obrázok No
So Sexuálnym Podtextom No
Číslo Modelu C001
Tortu Nástroje Typ Formy
farba Náhodný
Certifikácia FDA
Druh Tortu Nástroje
Funkcia Eco-Priateľský
Materiál Silikónové Gumy

Detaily produktu: Big one formy váha : cca 1500g Malé jednej formy váha :cca 800 g Dopravy: Máme loď v položke cez Čína leteckou Poštou Alebo expresnou do 1-3 pracovných dní, ak sa stretol s víkend, zabezpečíme dopravu prvýkrát a poslať hneď v práci čas. Dodacia lehota: USA 7-10 pracovných dní EÚ, európskych a Ázijských krajinách 10-15 pracovných dní ruskej pôdy a krajiny v okolí 25-40 pracovných dní Južnej Amerike krajín 45-60 pracovných dní. Ostatné krajiny: 15-20 pracovných dní.

Spätná väzba:

Pretože vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležité, úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb. Budeme dávať pozitívnu spätnú väzbu na vás príliš. Ďakujem vám veľmi pekne!

Ak existuje akékoľvek problémy vo vašom nákupe, prosím pošlite nám e-mail pred odoslaním vášho hodnotenia. Budeme sa snažiť vyriešiť tento problém pre vás.

Vaša satisfication je naším najväčšiu moc. Budeme sa snažiť v našich silách, aby služba vám!

Užite si nakupovanie a majú krásny čas v našom obchode! :-)

Štítky: formy omietka, nordic váza, sillicone formy tortu, hrniec, klenutý silikónové formy, formy, plavidlá plesní, silikónové molde betónu, beton plesní, Plesne.

Napísať recenziu

Šesťhranné kvetináče silikónové formy na betón plavidlá formy HOBBY ručné cementu váza formy

Šesťhranné kvetináče silikónové formy na betón plavidlá formy HOBBY ručné cementu váza formy

Detaily produktu: Big one formy váha : cca 1500g Malé jednej formy váha :cca 800 g Dopravy: Máme loď v položke cez Čína leteckou Poštou Alebo expresnou do 1-3 pracovných dní, ak sa stretol s víkend, zabezpečíme dopravu prvýkrát a poslať hneď v práci čas. Dodacia lehota: USA 7-10 pracovných dní EÚ, európskych a Ázijských krajinách 10-15 pracovných dní ruskej pôdy a krajiny v okolí

Súvisiace produkty