Novinka Reduced price! Indický Anekke taška cez rameno Zväčšiť

Indický Anekke taška cez rameno

€34.11

Nový produkt

Hlavný Materiál Koženkové
Pôvod IE(Pôvodu)
Názov Značky anekke
Tvar taška cez rameno

Nechajte sa prijať Anekke, s týmto krásna taška cez Rameno Z Kolekcie Anekke v Indii . & Iexcl; Vždy pripravený cestovať s predstavivosť!

Obe predné a zadné sú charakterizované ich farebné výtlačky, inšpirovaný tejto krajine, a po stranách sú vyšívané. To otvorí v hornej strany zips, a ponúka jedno predné vrecko plus ďalší späť. & Iexcl; nebudete potrebovať priestor, aby sa vaše veci! Podrobnosti sú prítomné v celej taška, ako s pompoms kľúčom, ktorý dáva veľmi originálny nádych. & Iquest; Pripravené objavovať svet s Anekke?

Veľkosť: 18x6x18cm

Materiál: polyester a polyuretánu

Rukoväte: taška cez rameno

Štítky: 4 kus batoh, mnohouholník dreva, pánske gucci taška, taška na rameno, zlato gucci taška, indický obchod taška, červená priestranná taška, stanovuje červená taška, vrecko vôňa, batoh ženy.

Napísať recenziu

Indický Anekke taška cez rameno

Indický Anekke taška cez rameno

Nechajte sa prijať Anekke, s týmto krásna taška cez Rameno Z Kolekcie Anekke v Indii . & Iexcl; Vždy pripravený cestovať s predstavivosť! Obe predné a zadné sú charakterizované ich farebné výtlačky, inšpirovaný tejto krajine, a po stranách sú vyšívané. To otvorí v hornej strany zips, a ponúka jedno predné vrecko plus ďalší späť. & Iexcl; nebudete potrebovať priestor,

Súvisiace produkty