Novinka Reduced price! Teleskop Celestron SCT T-adaptér pre všetky Schmidt-Cassegrains. Vlákna na Zadné Bunky. 5SE 6SE 8SE C5/C8/C9.25/C11/C14 Zväčšiť

Teleskop Celestron SCT T-adaptér pre všetky Schmidt-Cassegrains. Vlákna na Zadné Bunky. 5SE 6SE 8SE C5/C8/C9.25/C11/C14

€31.05

Nový produkt

Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu 93633-A

PREHĽAD Celestron T-Adaptér sa pripája SLR alebo DSLR fotoaparátu Schmidt-Cassegrain ďalekohľad na prime focus fotografie. Vlákna na zadné bunky Schmidt-Cassegrain teleskopy. T-vlákna prijať fotoaparát značky špecifické T-Krúžok (predáva sa samostatne).

Toto robustné kovové T-Adaptér pre príslušenstvo výberu, ak by ste sa chceli pripojiť SLR alebo DSLR fotoaparátu na zadnej bunky vlákna Schmidt-Cassegrain ďalekohľad na prime focus fotografie.

Ak chcete začať, budete potrebovať vhodné T-Krúžok pre váš fotoaparát tela (#93402 pre Nikon & #93419 pre Canon EOS). Odstrániť objektívu z fotoaparátu a pripojte T-krúžok na svojom mieste. Od T-krúžok je fotoaparát značky konkrétne to budú chytať priamo na len ako objektív fotoaparátu. Ďalej, odstrániť diagonále a visual späť zo zadnej bunky vášho ďalekohľad. Skrutka Celestron T-Adaptér na zadnej bunky vlákna, kým bezpečné. Teraz, nite T-krúžok & fotoaparát na T-Adaptér. To všetko je k nej. Fotoaparát je teraz pomocou svojho ďalekohľadu ako obrie teleobjektívu. Zväčšenie bude závisieť od ďalekohľad je ohnisková vzdialenosť. Napríklad, 300 mm objektívu fotoaparátu je považovaný za pomerne výkonné, správne? Dobre, ak používate 8" SCT na prime focus, máš sami 2000 mm objektív s veľa svetla-získavanie schopnosti! Prime focus fotografia je populárny pre krátke expozície snímok pozemné objekty, ako aj nebeské objekty ako Mesiac. Ak chcete robiť dlhšie expozície deep sky objekty s touto metódou, odporúčame použiť samostatné guidescope alebo mimo osi guider a rovníková montáž.

Štítky: 3x barlow, svbony 2 okulára, nexstar, telescop, maksutov ďalekohľad, haier, sct ďalekohľad, telefón samsung, astronom telescop, barlow celestron.

Napísať recenziu

Teleskop Celestron SCT T-adaptér pre všetky Schmidt-Cassegrains. Vlákna na Zadné Bunky. 5SE 6SE 8SE C5/C8/C9.25/C11/C14

Teleskop Celestron SCT T-adaptér pre všetky Schmidt-Cassegrains. Vlákna na Zadné Bunky. 5SE 6SE 8SE C5/C8/C9.25/C11/C14

PREHĽAD Celestron T-Adaptér sa pripája SLR alebo DSLR fotoaparátu Schmidt-Cassegrain ďalekohľad na prime focus fotografie. Vlákna na zadné bunky Schmidt-Cassegrain teleskopy. T-vlákna prijať fotoaparát značky špecifické T-Krúžok (predáva sa samostatne). Toto robustné kovové T-Adaptér pre príslušenstvo výberu, ak by ste sa chceli pripojiť SLR alebo DSLR fotoaparátu na zadnej