Novinka Reduced price! 1/35 Rozsahu Nevyfarbené Živice Obrázok FLAK38 Posádky - 4figure () Zväčšiť

1/35 Rozsahu Nevyfarbené Živice Obrázok FLAK38 Posádky - 4figure ()

€13.28

Nový produkt

Druh živica obrázok
Číslo Modelu Obrázok
Názov Značky KRÁĽOVSTVO SMRTI
Upozornenie Starostlivo malé časti,nemusíte JESŤ
Rozsahu 1
Pohlavie Unisex
Materiál Živica
Množstvo Položiek v Set 1Set
Vekové Rozpätie > 14 rokov
Tému Film a TV

Vitajte v obchode

Produkt je nezmontované, ničím nenatrené model (ako pic1 zobrazené).Kupujúci je potrebné poľský, opravy, montáž a sprej farby.Obrázok 2 ukazuje, je konečné efekt,Ak tam je rozpor medzi obrazom a skutočný výrobok, skutočný produkt sa riadi,Medzitým, konečné výsledky vyrobené podľa technológie výroby mať vplyv na vás osobne, ak si mysli, prosím, nie kúpiť.

pic1

Výsledný efekt produkovaný jednotlivých úrovní

vašej objednávke sa budeme poslať hneď, ako je to možné,Všetky objednávky sú zasielané v poradí, v akom poradí,Vzhľadom k obmedzenej pracovnej sily, ak je objednávka viac, zásielka môže byť oneskorené, sľubujeme poslať balík v zásielke obdobia, prosím pochopiť.

Naše produkty sú všetky správne inšpekcie, potom bezpečne balenie a lode von.

expresná doprava je tretích strán predpokladať, nemôžeme očakávať, že všetky problémy, ktoré sa vyskytujú v ceste.v blízkosti doručenia ochranu, ak nechcete dostávať balík, prosím, kontaktujte nás na rozšírenie ochrany doručenia.

Ak ste spokojní s našimi výrobkami, uveďte, prosím, päť-hviezdičkový chvály, bude to naše najväčšie potvrdenie, vašej hodnotenie je naša motivácia, budeme pracovať ťažšie pre každého.

ak dostanete balík na otázku, prosím, kontaktujte sme rokovať, dáme vám uspokojivé riešenie, ak kupujúci nemá komunikácii, predkladať spory priamo, sme sa dať si zablokovať, prosím pochopiť.

Štítky: 135 rozsahu, živica obrázok 1 15, ženy živice obrázok 135, 135 model, model živice, súprava živice, orangemom, sarada, živica obrázok 135 príspevok, živica obrázok 135 smrti.

Napísať recenziu

1/35 Rozsahu Nevyfarbené Živice Obrázok FLAK38 Posádky - 4figure ()

1/35 Rozsahu Nevyfarbené Živice Obrázok FLAK38 Posádky - 4figure ()

Vitajte v obchode Produkt je nezmontované, ničím nenatrené model (ako pic1 zobrazené).Kupujúci je potrebné poľský, opravy, montáž a sprej farby.Obrázok 2 ukazuje, je konečné efekt,Ak tam je rozpor medzi obrazom a skutočný výrobok, skutočný produkt sa riadi,Medzitým, konečné výsledky vyrobené podľa technológie výroby mať vplyv na vás osobne, ak si mysli, prosím, nie kúpiť. pic1 Výsledný

Súvisiace produkty