Novinka Reduced price! Rozpúšťadlo Atramentových zásobníkov Vody-base Atramentové Kazety pre Prenosné Ručné Atramentové Tlačiarne Zväčšiť

Rozpúšťadlo Atramentových zásobníkov Vody-base Atramentové Kazety pre Prenosné Ručné Atramentové Tlačiarne

€41.68

Nový produkt

Názov Značky TOPPARTS
Druh Voda-base/ Rozpúšťadle typu atramentových zásobníkov
farba 7 farieb
Napätie 110V
Číslo Modelu Prenosné Tlačiarne Atramentové Kazety

Rozpúšťadlo Atramentových zásobníkov Vody-base Atramentové Kazety pre Prenosné Ručné Atramentové Tlačiarne Produktu: Pigmentu typ čierne atramentové kazety Rozpúšťadle typu black ink cartridge na báze Rozpúšťadiel modrá atramentová kazeta na báze Rozpúšťadiel červené atramentové kazety na báze Rozpúšťadiel zelená atramentových zásobníkov na báze Rozpúšťadiel žlté atramentové kazety na báze Rozpúšťadiel biela atramentových zásobníkov Oblek pre: Dovezené ECO solventná rýchloschnúci atrament je vhodný na balenie potravín vak, box, kozmetika, denné potreby, plast, sklo, kov, rúry, kameň, drevo, dosky, MDF, hliníková fólia, kábel, kožené, biely papier, kartón, atď.

Na báze vody, na pigmentový atrament, ktorý je vhodný iba pre materiály, ktoré povrchu s absorpčným materiálom, napr. papierové uteráky, A4 biely papier, kartón, bez plastové fólie (matný), textil, drevo, cement stien, atď.

[Vodnej báze atramentové kazety a ECO solventná náplne nie sú univerzálne, podporovať iba špecializovaný stroj ]

Štítky: keramickej nádoby latge, hti chimmi autá, mi10t star prípade, m štýl cievky, ice páse s nástrojmi 34 v, prívesok na decor, masky od chrápanie, ako spievať žalmy, pikachu umbreom.

Napísať recenziu

Rozpúšťadlo Atramentových zásobníkov Vody-base Atramentové Kazety pre Prenosné Ručné Atramentové Tlačiarne

Rozpúšťadlo Atramentových zásobníkov Vody-base Atramentové Kazety pre Prenosné Ručné Atramentové Tlačiarne

Rozpúšťadlo Atramentových zásobníkov Vody-base Atramentové Kazety pre Prenosné Ručné Atramentové Tlačiarne Produktu: Pigmentu typ čierne atramentové kazety Rozpúšťadle typu black ink cartridge na báze Rozpúšťadiel modrá atramentová kazeta na báze Rozpúšťadiel červené atramentové kazety na báze Rozpúšťadiel zelená atramentových zásobníkov na báze Rozpúšťadiel žlté

Súvisiace produkty