Novinka Reduced price! Tyrkysová Farba Ľadu Hodvábne Svadobné Pozadie Záves S Kráľovská Modrá A Strieborná Sequin Swag Prikryť Prípade Dekorácie Zväčšiť

Tyrkysová Farba Ľadu Hodvábne Svadobné Pozadie Záves S Kráľovská Modrá A Strieborná Sequin Swag Prikryť Prípade Dekorácie

€61.29

Nový produkt

Číslo Modelu TT-WO-PO98AQ
vzor prekladané
Materiál Ice Hodváb
Príležitosti Deň matiek
Názov Značky SHENGXuntex

Názov: Ice Hodváb Pozadie Záves, Materiál:ice hodvábna tkanina 100% Zbrusu Nový a Vysoko Kvalitné Farby: Červené Víno Červené,Zelené, 20 farieb na výber Veľkosti:2.4x2.4m 3x3m 3x6m Môžeme prispôsobiť veľkosť podľa vašej potreby. Poznámka:picture show je 2.4mx2.4m Funkcia: Široko používaný pre svadbu, paries, oslavy, alebo iné mimoriadne udalosti.

Späť Dectails Opony

1. O farbe: Všetky tovaru sú prijaté v naturáliách. Ale streľbe svetla, uhol, a nastavenia monitora a ostatných faktorov, ktoré môžu spôsobiť existenciu určitej farby na fotografiách, nie sú problémy s kvalitou, prosím prednosť v druhu, ďakujem! 2. O veľkosti: Všetky rozmery sú merané manuálne,to je normálny jav a chyba merania, všeobecne, merania, chyba je 1-3 cm,dúfam, že sa vám bude rozumieť! 3. O sadzobníka: Všetky naša cena nie je uzatváranie colných, námornej nákladnej je len prepravné, colnej je účtované podľa vášho krajiny je Vlastná od dovozcu, a v každej krajine je Vlastné Pravidlo je iné, Ak majú colné, by ste mali platiť sami, dúfam, že sa vám bude o tom vedieť!

. Chybný tovar musí byť vrátený v lehote 7 dní od dátumu dodania.

. Len chybné položky môžu byť ponúkané výmenu alebo výmenu.

. Prosím, uistite sa, zachovať pôvodné balenie pre návrat.

. Kupujúci by mal zaplatiť poštovné poplatok za vrátenie v akejkoľvek situácii okrem naše viny.

. Sme nebude povinný kupujúceho akékoľvek škody a straty za hranice, aby sumu, ktorú kupujúci má skutočne zaplatili, nám.

. Naším cieľom je, aby sa uistite sa, že ste spokojný zákazník a príjemné nakupovanie s nami.

. Ak budete spokojní s nákupom a naše celkové služby, prosím, zanechajte nám 5 hviezdičiek spätnú väzbu, a budeme robiť rovnaké pre vás.

. Ak nie ste spokojní so svojím nákupom v žiadnom prípade, prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém. Chápeme, že obavy a frustrácie môžete mať, a čo bude v našich silách vyriešiť problémy.

. Neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek pred a po nákupe, sme sa zaviazali k vašej 100% spokojnosti.

Štítky: swag svadbu, KINSAGA, pozadie panelu, čierna tyrkysová spálňa decor, zelená tyrkysová narodeniny, biele záclony koristi, fialové zlato závesy, opona sequin, pozadie opony svadbu, šperky tyrkysová.

Napísať recenziu

Tyrkysová Farba Ľadu Hodvábne Svadobné Pozadie Záves S Kráľovská Modrá A Strieborná Sequin Swag Prikryť Prípade Dekorácie

Tyrkysová Farba Ľadu Hodvábne Svadobné Pozadie Záves S Kráľovská Modrá A Strieborná Sequin Swag Prikryť Prípade Dekorácie

Názov: Ice Hodváb Pozadie Záves, Materiál:ice hodvábna tkanina 100% Zbrusu Nový a Vysoko Kvalitné Farby: Červené Víno Červené,Zelené, 20 farieb na výber Veľkosti:2.4x2.4m 3x3m 3x6m Môžeme prispôsobiť veľkosť podľa vašej potreby. Poznámka:picture show je 2.4mx2.4m Funkcia: Široko používaný pre svadbu, paries, oslavy, alebo iné mimoriadne udalosti. Späť Dectails Opony 1.

Súvisiace produkty