Novinka Reduced price! Top Trieda Yunnan ručné kvitnúce čaj Červený Yunnan Cha Tou Čierny Čaj Dianhong čaj Pagoda Parfum A Pena Jin Junmei čaj Zväčšiť

Top Trieda Yunnan ručné kvitnúce čaj Červený Yunnan Cha Tou Čierny Čaj Dianhong čaj Pagoda Parfum A Pena Jin Junmei čaj

€5.12

Nový produkt

Certifikácia ŽIADNE
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu 0

Yunnan Červená Yunnan Čierny Čaj 100g Top Triedy Dianhong čaj

11221314151617

Kupujúci` Informácie

Snažíme v našich silách, aby vám najviac spoľahlivé, cenovo dostupný spôsob, ako prepravné služby. Ale niekedy medzinárodné dodávky je vysoko závislá na kuriérskej spoločnosti a miestnych zvykov/povinnosti. Sme schopní prijať akúkoľvek zodpovednosť za Vlastné oneskorenie alebo dane. Ak nechcete prijímať položky na čas, ihneď nás prosím kontaktujte na ďalšiu pomoc.

Dodacia Lehota

Tovar bude expedovaný o 2 dni po úhrade sa vymaže. To trvá asi 27 dní pre prepravu príchodom.

O Položiek

Všetky položky predávané u nás sú popísané na našich najlepších schopností, tak presné, ako je to možné, a s maximálnou svedomitosť na našej strane.

Avšak na to, aby ste sa vyhli akýmkoľvek potenciálnym oversights, som zdvorilo požiadať vašu pomoc a pomáhajú nám, aby sa to vzájomne uspokojivé transakcie tým, DÔKLADNE preskúmanie položka opis a fotografie, a pýtať sa na všetky otázky PRED KÚPOU.

Problémy,

Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém. Chápeme obavy a frustrácie môžete mať, a čo bude v našich silách vyriešiť problémy. Prosím, napíšte pred odchodom žiadne negatívne pripomienky alebo otvoriť akýkoľvek spor o ali-express

Zákazník Uspokojivé

Neváhajte a kontaktujte nás s prípadnými otázkami, alebo sa týka kedykoľvek pred a po nákupe. Zaviazali sme sa k vašej 100% spokojnosti. Naším cieľom je, aby sa uistite sa, že ste spokojný zákazník a príjemný nákup u nás.

Sme vášniví o našich produktoch a staráme sa o vás.

Štítky: telocvični súbor, mk4 železničnej, rozdrviť, ice fotografie, handguard mlok, váš telefón jogy, akryl pletené textílie, dianhong, Dianhong Čaj, móda kati femal.

Napísať recenziu

Top Trieda Yunnan ručné kvitnúce čaj Červený Yunnan Cha Tou Čierny Čaj Dianhong čaj Pagoda Parfum A Pena Jin Junmei čaj

Top Trieda Yunnan ručné kvitnúce čaj Červený Yunnan Cha Tou Čierny Čaj Dianhong čaj Pagoda Parfum A Pena Jin Junmei čaj

Yunnan Červená Yunnan Čierny Čaj 100g Top Triedy Dianhong čaj 11221314151617 Kupujúci` Informácie Snažíme v našich silách, aby vám najviac spoľahlivé, cenovo dostupný spôsob, ako prepravné služby. Ale niekedy medzinárodné dodávky je vysoko závislá na kuriérskej spoločnosti a miestnych zvykov/povinnosti. Sme schopní prijať akúkoľvek zodpovednosť za Vlastné