Novinka Reduced price! Parfum pour elle elegantné Zväčšiť

Parfum pour elle elegantné

€10.68

Nový produkt

Položka Druh Antiperspirant
Pôvod KR(Pôvodu)

Pour elle elegantné je vôňa vydané prvýkrát v roku 2015. "Nosenie" je prijateľné pre ženy, šport, vedú aktívny životný štýl. Vôňa sa vzťahuje na klasické Univerzálne, to je svieže a ľahké. Citrus-ovocie poznámky sú tónované s malým pikantné akord s prídavkom tenké vlak jemné kvety. Zmyselnosť a teplo sú zdôraznené Drevo-práškové farby. Zloženie parfumu je postavený na vôňa čerstvého biele kvety, ochutené s tenká, jemná poznámka mimózy. Nežnosť a ženskú postavu, jej charizma, sexuality a sebadôveru kladie dôraz na vlak vetiver a vanilka. Parfém je vhodný pre všetky vekové a pre každú situáciu. Napriek kvetinové a citrusové poznámky, vôňa je úplne čerstvý a svieži. Hrá jemné pretečie, pour elle elegantné otočí hlavu a prináša príjemné spomienky.

Štítky: ralp lauren parfum fialová, ralph lauren parfym, ralp lauren parfum obchodov, ralph lauren polo parfum zelená, ralph lauren parfum minis, yev san lauren parfum, ralph lauren parfém euphoria, orange parfum ralph lauren, raph lauren parfum, vintage lauren parfum.

Napísať recenziu

Parfum pour elle elegantné

Parfum pour elle elegantné

Pour elle elegantné je vôňa vydané prvýkrát v roku 2015. Nosenie je prijateľné pre ženy, šport, vedú aktívny životný štýl. Vôňa sa vzťahuje na klasické Univerzálne, to je svieže a ľahké. Citrus-ovocie poznámky sú tónované s malým pikantné akord s prídavkom tenké vlak jemné kvety. Zmyselnosť a teplo sú zdôraznené Drevo-práškové farby. Zloženie parfumu je postavený

Súvisiace produkty