Novinka Reduced price! Auto FM & Aux Prijímač 2v1 Bluetooth do Auta AUX Audio Adaptér Zem Slučky Hluku Izolant Zväčšiť

Auto FM & Aux Prijímač 2v1 Bluetooth do Auta AUX Audio Adaptér Zem Slučky Hluku Izolant

€7.85

-51 %

€16.34

Nový produkt

Názov Značky Londomai
Druh Materiálu Plastové
Položka Hmotnosť 70g
Moc Von 2w
Napätie 5V
Špeciálne Funkcie NO
Názov Modelu DC01-šedá
Položka Druh FM Vysielačov
Položka Veľkosť 11x5cm

bez retail box. ( 2 v 1) Bluetooth do Auta/ Aux Prijímač+ FM Vysielač Bluetooth Audio Adaptér Zem Slučky Hluku Izolant pre Car Audio Systému

( 2 v 1) AUX & FM Vysielač Bluetooth do Auta

Bluetooth Prijímač, Povedať "Nie" Hluku

Bluetooth prijímač s spájanie Zem Slučky Hluku Izolant, ktorý pomáha znižovať bzučanie hluku počas prehrávania hudby, čím dáva vám najlepšie hudby a telefonovanie skúsenosti.

S zobrazovanie teploty

Jedinečný dizajn slávnych UK dizajnér

AUX & FM Vysielač Bluetooth Súprava do Auta: Ak má vaše auto AUX rozhranie, odporúčame AUX pripojenie. Pretože naše výrobky sú zakotvené v Zemi Slučky Hluku Izolant pre Car Audio, Znížiť bzučanie hluku hudba a diskusiu, takže sa môžete dostať lepšie zavolať a hudobné kvality.

Pre FM model:

Nájsť a nastaviť vaše auto FM frekvencie na Prázdny kanál bez akéhokoľvek rušenia, ako sú "88.80 MHz". Na zníženie rušenia iných FM kanálov,skúste nájsť prázdny kanál, rovnako ako je to možné.

BEZDRÔTOVÉ HUDBA: Otáčajte váš car audio systémy do zariadení s podporou funkcie Bluetooth. Bluetooth Prijímač nech si budete môcť vychutnať vysoko kvalitné bezdrôtové hudbu, audio Stream cez 3,5 mm vstup v aute stereo a FM vysielač, napríklad hudba, GPS, hlasová navigácia,

HLUK IZOLANT ZAHRNUTÉ: Bluetooth 4.2, Bluetooth prijímač vám ponúka 30 stôp prevádzky rozsahu s dobrými výsledkami, high-fidelity stereo hudbu a jasnú reč. Ak ste vadí bzučanie hluku, môžete použiť HLUKU IZOLANT, aby si CD kvalitný stereo zvuk okamžite.

AUTO-ON & AUTO-PRIPOJENIE: audio prijímač bude zapnutí automaticky pri spustení auta, potom auto sync s naposledy pripojený telefón (Poznámka: uistite sa, že je Bluetooth váš telefón zapnutý, pred začatím auta).

HANDS-FREE HOVORY: hudba prijímač vstavaný Mikrofón umožňuje uskutočňovať hands-free hovory jednoducho počas jazdy. Prijímať telefónne hovory a hlasové aktivuje z Bluetooth telefóny na cestách. Len jediným stlačením tlačidla.

Široká Kompatibilita

Pracuje s takmer všetkých Bluetooth zariadení a všetky autá s 3,5 mm výstup.

FUNKCIE:

l Bluetooth Verzia:Bluetooth 4.2

l Bluetooth profil:HFP/HSP/A2DP/AVRCP

l Bezdrôtový prenos telefónneho hovoru (hudba) z Bluetooth mobilného telefónu k automobilovej Stereo systém, AUX konektor.

l Bezdrôtový prenos telefónneho hovoru (hudba) z Bluetooth mobilného telefónu k automobilovej Stereo systém, vysielač FM.

l FM plný frekvencie:87.5-108MHz

l Vstavaný mikrofón

l Prepnúť na hands-free režim automaticky z hudby, hranie stav, keď príjem hovorov, a automaticky ID Volajúceho výstupom.

l S zobrazovanie teploty.

l Bluetooth súprava do auta automaticky pripojí k naposledy pripojenému zariadeniu, keď je zapnutá.

Štítky: signstek fm vysielač, modrá, fm vysielač, diy fm auta, fm modulátor, bluetooth súprava, bluetooth fm transmitt, transmisor bluetooth usb, fm transmitt, sprinter prieduch.

Napísať recenziu

Auto FM & Aux Prijímač 2v1 Bluetooth do Auta AUX Audio Adaptér Zem Slučky Hluku Izolant

Auto FM & Aux Prijímač 2v1 Bluetooth do Auta AUX Audio Adaptér Zem Slučky Hluku Izolant

bez retail box. ( 2 v 1) Bluetooth do Auta/ Aux Prijímač+ FM Vysielač Bluetooth Audio Adaptér Zem Slučky Hluku Izolant pre Car Audio Systému ( 2 v 1) AUX & FM Vysielač Bluetooth do Auta Bluetooth Prijímač, Povedať Nie Hluku Bluetooth prijímač s spájanie Zem Slučky Hluku Izolant, ktorý pomáha znižovať bzučanie hluku počas prehrávania hudby, čím dáva vám najlepšie

Súvisiace produkty